WESELE W PARKU ŚLĄSKIM 

 REPORTAŻ ŚLUBNY PATRYCJA I MARKUS

Ekipa była mocna 🙂 dużo się działo na parkiecie 🙂 Zapraszam nie można się nie zgodzić z moim kolegą  Tomasz Konopka, Fotografia Ślubna Śląsk tak że zostawiam was dobrych rękach 

 

Ślub i wesele polsko – niemieckie. Pełne emocji, nowoczesne a jednocześnie pełne polskich akcentów. 

http://www.fotokonopka.pl/

15 czerwca to dzień, który mocno utkwił mi w pamięci. A to wszystko za sprawą polsko- niemieckiego wesela Patrycji i Markusa. Piękne czerwcowe słońce, staw, komary, super goście, genialny DJ i energiczna zabawa do samego rana. Serdecznie zapraszam was do relacji z najważniejszego dnia tej wspaniałej pary! 

Ślub w kościele Bytom

Patrycja i Markus spotkali się po raz pierwszy w kościele! Ah, to była niepowtarzalna i wzruszająca chwila! Bardzo lubię właśnie takie emocjonalne momenty  🙂 Po powiedzeniu sobie sakramentalnego „tak” Para Młoda wraz z gośćmi udała się do przepięknego miejsca, jakim jest Restauracja “Łania” w  samym środku Parku Chorzowskiego.

Zabawa w chorzowskiej Łani

Zabawa do białego rana odbyła się w chorzowskiej Łani, która od wielu lat cieszy się ogromnym powodzeniem, z uwagi na niesamowity klimat, wyjątkowo piękną lokalizację w samym sercu Parku Śląskiego. Wszystko w myśliwskim klimacie. Goście również dali czadu, bo parkiet był pełny do białego rana! Bariera językowa wcale nie była przeszkodą dla wygłupów, tańców i dobrej szampańskiej zabawy.

O dekorację zadbały https://www.uroczystedekoracje.pl/

Plener na Jurze, a jakże inaczej! 🙂

Wzgórza, lasy, zachód słońca, paprocie – to przepis na wspaniałą, romantyczną sesję ślubną! Staram się jeździć w sprawdzone miejsce i w tym wypadku Jura okazała się strzałem  w dziesiątkę. Zresztą przekonajcie się sami! 

 

To był naprawdę genialny dzień! Jestem wdzięczny za to, że jako fotograf mogę pracować z tak wspaniałymi ludzmi jak Patrycja i Markus, którzy dają mi pozytywną energię i radość z pracy! Dzięki! A was zapraszam do obejrzenia tego reportażu ! 🙂 

  Sala weselna   http://lania.pl/    

 

 

One Comment

  1. Coś wspaniałego móc znowu odtworzyć wspomnienia z tego tak pięknego i ważnego dnia !!!
    Eine unvergessliche und wunderschöne Erinnerung an unseren wichtigsten Tag in unserem Leben!!!
    Bardzo dziękujemy Ci Grzegorz za tak piękny klip !!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *